Casinogids voor Nederland Toplijst bijgewerkt op 27-10-2026 18+Hulp nodig? 0800-24 000 22
CasinoGoeroeonline casino's vergeleken Bekijk de top 10

PayPal casino: storten en uitbetalen via je PayPal-wallet

Een PayPal casino uit onze vergelijking laat je storten vanaf €1 (Fanobet) of vanaf €10 (onder meer Casino777, William Hill en Holland Casino Online), en bij vijf van de negen verwerkt het casino een opname in 1 dag. Met PayPal deel je geen rekeningnummer of kaartgegevens met het casino: je logt in bij PayPal, keurt het bedrag goed en speelt verder. Kijk wel naar de terugweg, want niet elk casino stuurt je winst terug naar PayPal.

Gegevens bijgewerkt op 28-10-2026

PayPal casino's: 9 casino's met PayPal in de kassa

1
Fanobet 4,9

De laagste instap van deze lijst: storten vanaf €1, ook met PayPal, en een welkomstbonus van 150% tot €3.000. Opnames tot €4.000 verwerkt het casino volgens eigen opgave in 1 dag.

Bonus
150% tot €3.000
Min. storting
€1
Uitbetaling
1 dag
2
Casino777 3,0

PayPal en iDEAL vanaf €10, geen opnamemaximum en een uitbetaling in 1 dag. De welkomstbonus verdubbelt je eerste storting tot €250, met x30 omzet over het bonusbedrag.

Bonus
100% tot €250
Min. storting
€10
Uitbetaling
1 dag
3
Holland Casino Online 2,9

Via PayPal stort je van €10 tot €1.000 per keer, gratis en direct. Een minimaal opnamebedrag is er niet, de uitbetaling duurt 1 dag en de bonus is 100% tot €100 plus 100 free spins.

Bonus
niet vermeld
Min. storting
€10
Uitbetaling
1 dag
4
William Hill 2,0

Tien betaalmethoden vanaf €10, met PayPal, Apple Pay en Trustly erbij. De matchbonus geeft 100% tot €300 zonder code, en opnames tot €10.000 duren 1 tot 2 dagen.

Bonus
niet vermeld
Min. storting
€10
Uitbetaling
1–2 dagen
5
Circus 2,9

Storten vanaf €10 met iDEAL, PayPal of een kaart, uitbetaling in 1 dag en geen opnamemaximum. De stortingsbonus loopt tot 100%, met x30 omzet op slots.

Bonus
niet vermeld
Min. storting
€10
Uitbetaling
1 dag
6
Playluck 4,4

Het grootste bonusbedrag in deze rij: 100% tot €600 plus 100 free spins, zonder code. PayPal staat tussen tien methoden, storten kan vanaf €20 en een opname tot €5.000 duurt 1–3 dagen.

Bonus
niet vermeld
Min. storting
€20
Uitbetaling
1–3 dagen
7
Kaasino 4,4

Ruim 4.500 spellen en een kassa met PayPal, Skrill en Revolut vanaf €20. Opnames tot €4.000 rondt het casino volgens eigen opgave in 1 dag af; bonusbedragen zijn niet gepubliceerd.

Bonus
niet vermeld
Min. storting
€20
Uitbetaling
1 dag
8
Eurogrand 2,9

Een eenvoudige 100% bonus tot €100 op je eerste storting, zonder code, en storten vanaf €10 met PayPal of Skrill. Opnemen gaat tot €5.000 in 2–3 dagen, hulp is er 24/7.

Bonus
niet vermeld
Min. storting
€10
Uitbetaling
2–3 dagen
9
Slotwolf 2,6

Een kassa met alleen PayPal en Visa, dus je winst komt langs dezelfde route terug. Reken met grenzen van €2500 per dag, €7500 per week en €15.000 per maand; storten vanaf €25.

Bonus
niet vermeld
Min. storting
€25
Uitbetaling
2–5 dagen

18+, voorwaarden gelden. Bonussen en limieten kunnen wijzigen; de voorwaarden van het casino zelf gelden altijd.

Inhoud van deze pagina
  1. Storten met PayPal: vijf stappen in de kassa
  2. PayPal casino's naast elkaar: instap, opname, limiet
  3. Uitbetalen met PayPal: waar je winst terechtkomt
  4. PayPal casino bonus: wat €50 storten oplevert
  5. PayPal kosten bij storten en opnemen
  6. PayPal of iDEAL, Trustly en Apple Pay?
  7. PayPal-account op eigen naam en de eerste controle
  8. PayPal-storting niet op je saldo? Zo los je het op
  9. PayPal in een casino op je telefoon
  10. PayPal per casino
  11. Veelgestelde vragen

Storten met PayPal: vijf stappen in de kassa

Storten met PayPal kost een paar klikken: je kiest PayPal in de kassa, logt in bij PayPal en keurt het bedrag goed, waarna het geld meteen op je casinosaldo staat. Het casino krijgt daarbij je PayPal-e-mailadres te zien, niet je rekeningnummer.

  1. Open de kassa en kies PayPal. Staat het er niet tussen, dan biedt dat casino het niet aan en kijk je bij de casino's met iDEAL of Trustly.
  2. Vul het bedrag in. Bij Fanobet mag dat €1 zijn, bij Casino777, Circus en Eurogrand €10, bij Playluck en Kaasino €20 en bij Slotwolf €25.
  3. Er opent een PayPal-venster. Log in met je wachtwoord, of op je telefoon met vingerafdruk of gezichtsherkenning in de PayPal-app.
  4. Kies binnen PayPal waaruit je betaalt: je PayPal-saldo, je gekoppelde bankrekening of een kaart.
  5. Bevestig de betaling. Het bedrag staat direct op je saldo en je komt terug in de lobby.

Wil je een welkomstbonus, zet die dan aan vóór stap 5. Meestal hangt de bonus aan de storting zelf en schakel je hem achteraf niet meer in.

PayPal casino's naast elkaar: instap, opname, limiet

Het grootste verschil tussen deze PayPal casino's zit aan de opnamekant. Casino777, Circus en Holland Casino Online kennen geen opnamemaximum, Slotwolf knipt een grote winst op in porties van €2500 per dag.

CasinoMin. stortingUitbetalingOpnamelimietWelkomstbonus
Fanobet€11 dag€4.000, periode niet gepubliceerd150% tot €3.000
Casino777€101 dagGeen maximum100% tot €250
Holland Casino Online€101 dagGeen maximum en geen minimum100% tot €100 + 100 free spins
William Hill€101–2 dagen€10.000100% tot €300
Circus€101 dagGeen maximumTot 100%, x30 op slots
Eurogrand€102–3 dagen€5.000100% tot €100
Playluck€201–3 dagen€5.000100% tot €600 + 100 free spins
Kaasino€201 dag€4.000Niet gepubliceerd
Slotwolf€252–5 dagen€2500 per dag3 stortingen, tot €3000

Zoek je een online casino met PayPal voor kleine bedragen, dan passen Fanobet en Holland Casino Online het meest: bij de een begin je met €1, de ander betaalt ook een restsaldo van €7 uit. Holland Casino Online legt wel een plafond van €1.000 per storting.

Mik je op grotere uitbetalingen, lees dan eerst de kolom opnamelimiet en pas daarna de bonus.

Uitbetalen met PayPal: waar je winst terechtkomt

Uitbetalen met PayPal lukt alleen als het casino PayPal ook bij opnemen aanbiedt, en dat staat lang niet overal. Casino's sturen geld bij voorkeur terug langs de weg waarlangs het binnenkwam, zodat elke euro aan één rekening op jouw naam gekoppeld blijft.

  • Unibet neemt PayPal aan bij het storten vanaf €10, maar betaalt alleen uit per bankoverschrijving. Je winst landt op je bankrekening, niet in je wallet. Meer in de Unibet review.
  • Mr Green heeft PayPal aan beide kanten, alleen duurt een PayPal opname daar 4–5 dagen. Zie de Mr Green review.
  • Slotwolf betaalt uit via PayPal of Visa, met €2500 per dag als bovengrens.
  • Bij Kaasino en William Hill staat PayPal in de kassa; of het ook onder Opnemen staat, zie je in je account voordat je de eerste keer stort.

Rekenvoorbeeld bij Slotwolf. Je wint €9.000. Op dag 1, 2 en 3 vraag je telkens €2500 aan, samen €7.500, en daarmee zit je ook op de weekgrens van €7500. De laatste €1.500 vraag je de week erna aan. Tel daar de verwerking van 2–5 dagen per aanvraag bij op.

Voor elke eerste opname vraagt een casino om verificatie van je identiteit. Fanobet zegt dat met zoveel woorden: zonder afgeronde controle geen eerste uitbetaling.

PayPal casino bonus: wat €50 storten oplevert

Een PayPal casino bonus rekent in deze lijst hetzelfde als bij een storting met iDEAL of een kaart: het casino legt een percentage bovenop je inleg. Of e-wallets als PayPal ergens van de bonus zijn uitgezonderd, staat niet in onze gegevens, dus zoek in de bonusvoorwaarden even op het woord PayPal. 18+.

CasinoBonusJe stort €50, je krijgtOm te zetten
Casino777100% tot €250€50 bonusx30 over €50 = €1.500
CircusTot 100%Tot €50 bonusx30 op slots, tot €1.500
Fanobet150% tot €3.000€75 bonusNiet gepubliceerd
William Hill100% tot €300€50 bonusNiet gepubliceerd
Playluck100% tot €600 + 100 free spins€50 bonus, spins volgens de voorwaardenNiet gepubliceerd
Holland Casino Online100% tot €100 + 100 free spins€50 bonus (bonus vanaf €20)Niet gepubliceerd
Eurogrand100% tot €100€50 bonusNiet gepubliceerd

Een omzeteis van x30 betekent bij Casino777 dat je €1.500 aan inzetten plaatst voordat de bonus vrijkomt. Neem je de bonus en vraag je eerder een opname aan, dan vervalt het bonusgeld meestal. Bij Unibet en 888 gelden bonussen pas vanaf 24 jaar.

Wil je meer bonusvormen naast elkaar zien, kijk dan bij de stortingsbonussen op een rij.

PayPal kosten bij storten en opnemen

PayPal kosten zijn voor jou als betaler bij een gewone storting in euro's meestal nul. PayPal rekent wel een omrekenkoers als je saldo of kaart in een andere munt staat dan het casino gebruikt.

  • Aan de casinokant: Holland Casino Online noemt storten gratis. Bij de andere acht casino's uit de lijst is over een toeslag op PayPal niets gepubliceerd.
  • Ter vergelijking: Unibet rekent bij Paysafecard 3%. Op een storting van €50 betaal je dan €1,50 extra.
  • Valuta: kies bij het aanmelden euro als munt van je account, dan hoeft PayPal niets om te wisselen.
  • Bij opnemen: kosten per uitbetaling zijn bij geen van de negen gepubliceerd. Vraag het in de chat na voordat je je eerste opname aanvraagt.

PayPal of iDEAL, Trustly en Apple Pay?

PayPal of iDEAL is vooral een keuze over de terugweg. iDEAL gebruik je om te storten vanuit je bank, terwijl je met PayPal bij een deel van de casino's ook weer in dezelfde wallet opneemt.

MethodeStortenOpnemenWat het casino van je zietPast bij
PayPalDirect, na inloggen of via de appBij een deel van de casino'sJe PayPal-e-mailadresWie geen bankgegevens wil delen
iDEALDirect, via je bankappMeestal per bankoverschrijvingJe bankrekeningWie geen extra account wil
TrustlyDirect, via je bankTerug naar je rekeningJe bankrekeningWie op de bankroute wil blijven
Apple PayDirect, met Face IDVaak niet, dan via een andere routeEen token, niet je kaartnummerWie vooral op een iPhone speelt

Heb je al een e-wallet voor gokken, dan is Skrill het naaste alternatief: bij Eurogrand, Kaasino en William Hill staat die naast PayPal in de kassa.

PayPal-account op eigen naam en de eerste controle

Je PayPal-account moet op dezelfde naam staan als je casino-account, anders loopt je eerste opname vast. Holland Casino Online schrijft het letterlijk voor: een storting via het PayPal-account van iemand anders strandt bij de controle.

  • Vul bij het aanmelden je naam in zoals die in PayPal en op je ID staat.
  • Gebruik het adres van een recent bankafschrift of een recente rekening.
  • Leg vóór je eerste winst een geldig identiteitsbewijs klaar.
  • Bewaar de transactie-ID uit je PayPal-overzicht tot de storting op je saldo staat.

Klein detail met grote gevolgen: wisselen tussen PayPal-accounts kan een tweede controle uitlokken.

PayPal-storting niet op je saldo? Zo los je het op

Een PayPal-storting die niet op je saldo verschijnt, staat bijna altijd nog in verwerking of is aan de PayPal-kant niet voltooid. Loop deze stappen in deze volgorde af.

  1. Open je activiteit in PayPal en kijk of de betaling als voltooid staat.
  2. Ververs je casinosaldo na een paar minuten en log zo nodig opnieuw in.
  3. Stuur de klantenservice de transactie-ID, het bedrag en het tijdstip. Holland Casino Online, William Hill, Playluck en Eurogrand zijn 24/7 bereikbaar.
  4. Komt er geen oplossing, open dan in PayPal een geschil. Dat kan tot 180 dagen na de betaling.

Stort intussen niet nog een keer hetzelfde bedrag: dan heb je straks twee transacties uit te zoeken in plaats van één.

PayPal in een casino op je telefoon

Op je telefoon is PayPal vaak de kortste route naar je saldo: de PayPal-app vraagt om je vingerafdruk of gezicht, dus je typt geen wachtwoord. Na de goedkeuring stuurt de app je terug naar de kassa van het casino.

Werkt de overstap tussen browser en app niet, rond de betaling dan in de browser af. Welke casino's een eigen app hebben en hoe je de rest op je startscherm zet, lees je bij mobiel casino. Wil je vooral snel geld terug, kijk dan ook bij snel uitbetaald.

PayPal per casino: 24 casino's

Per casino de gegevens uit onze vergelijking: minimale storting, opnamelimiet en uitbetaaltijd. Klik op een casino voor de volledige review.

Toon alle 24 casino's met PayPal

18+, voorwaarden gelden. Of PayPal ook voor opnames werkt, staat in de kassa van het casino.

Veelgestelde vragen

Wat is de minimale storting bij een PayPal casino?

In onze lijst begint de minimale storting bij een PayPal casino op €1 bij Fanobet. Casino777, Circus, Eurogrand, William Hill en Holland Casino Online vragen €10, Playluck en Kaasino €20 en Slotwolf €25. Holland Casino Online heeft daarnaast een maximum van €1.000 per storting.

Hoe snel is een PayPal opname?

Casino777, Circus, Holland Casino Online, Kaasino en Fanobet verwerken een opname volgens hun gegevens in 1 dag, Slotwolf in 2–5 dagen. Bij Mr Green duurt een PayPal opname 4–5 dagen. Je eerste uitbetaling wacht altijd op de controle van je identiteit.

Kan ik met PayPal storten en via de bank opnemen?

Ja, en bij Unibet is dat zelfs de enige weg: storten met PayPal kan vanaf €10, uitbetalen gaat alleen per bankoverschrijving. Zorg dan dat je bankrekening al geverifieerd is voordat je je eerste opname aanvraagt, anders wacht je winst langer.

Krijg ik de welkomstbonus als ik met PayPal stort?

Een uitsluiting van PayPal staat bij geen van de negen casino's in onze gegevens, maar dat is geen belofte. Zoek in de bonusvoorwaarden op het woord PayPal of e-wallet voordat je stort. Bonussen zijn voor spelers van 18+, bij Unibet en 888 vanaf 24 jaar.

Ziet het casino mijn bankgegevens als ik met PayPal betaal?

Nee. Het casino ziet je naam en het e-mailadres van je PayPal-account, niet je rekeningnummer of kaartnummer. Die blijven bij PayPal. Je naam moet wel gelijk zijn aan die van je casino-account, anders strandt de betaling of je opname bij de controle.

Wat als mijn PayPal-storting niet aankomt?

Kijk eerst in je PayPal-activiteit of de betaling voltooid is en stuur daarna de transactie-ID naar de klantenservice van het casino. Lost dat niets op, dan open je in PayPal een geschil, wat kan tot 180 dagen na de betaling. Stort intussen niet opnieuw.

18+

Speel verantwoord

Gokken is vermaak, geen manier om geld te verdienen. Stel een budget en een tijdslimiet in. Hulp nodig? Bel OpenOverGokken op 0800-24 000 22 (24/7, gratis).