Casinogids voor Nederland Toplijst bijgewerkt op 27-10-2026 18+Hulp nodig? 0800-24 000 22
CasinoGoeroeonline casino's vergeleken Bekijk de top 10

Cashback bonus: zo veel krijg je terug per casino

Een cashback bonus geeft je een vast deel van je verlies terug, in onze lijst van 8% per dag bij 30Bet tot 25% op live spellen bij SpinBoss. Zeven van de casino's hieronder betalen dat bedrag uit zonder omzeteis. Het percentage zegt alleen weinig: de periode, het maximum en welke spellen meetellen bepalen wat je echt terugkrijgt. Die regels staan per casino in de tabellen.

Gegevens bijgewerkt op 27-10-2026

Cashback casino: 10 namen met vaste cashback

1
JungliWin 4,5

15% per dag op verloren stortingen, voor VIP-spelers 20%, zonder inzetvereiste en zonder maximum. Let op twee regels: je saldo is niet hoger dan €10 en je opnames blijven onder 60% van je stortingen.

Bonus
niet vermeld
Min. storting
€20
Uitbetaling
1 dag
2
OhaCasino 4,7

Elke dag 10% van je netto verlies terug, zonder omzet op dat bedrag. Het staat rond 12:00 of 13:00 uur op je account; daarnaast is er 200% tot €1.000 voor nieuwe spelers.

Bonus
200% tot €1.000
Min. storting
€20
Uitbetaling
niet vermeld
3
Wintari 4,7

10% per dag op slotverlies zonder omzeteis, berekend van 05:00 tot 04:59 uur UTC en uitbetaald vóór 11:00 uur UTC. De drempel is €10 en storten kan al vanaf €10.

Bonus
200% welkomstbonus tot €1.000
Min. storting
€10
Uitbetaling
niet vermeld
4
Quick Slot 4,7

10% per dag op je verlies zonder voorwaarden, ook voor live spellen. Bij €120 verlies krijg je €12 terug, dat je meteen kunt opnemen. Opnames tot €4.000 duren 1–3 dagen.

Bonus
niet vermeld
Min. storting
€20
Uitbetaling
1–3 dagen
5
HeyCasino! 4,9

10% per dag op slotverlies van de vorige dag, uitgekeerd om 12:00 uur en zonder omzeteis. Live casino telt niet mee, dus deze cashback past vooral bij wie slots speelt.

Bonus
niet vermeld
Min. storting
€20
Uitbetaling
2–5 dagen
6
Lyrabet 4,5

10% per dag zonder inzetvereiste en opnames tot €40.000 per maand. Een maximum of vast tijdstip voor de cashback is niet gepubliceerd; de welkomstbonus is 200% tot €1.000.

Bonus
niet vermeld
Min. storting
€20
Uitbetaling
1–3 dagen
7
SpinBoss 4,8

Twee dagelijkse cashbacks: 15% tot €250 op het casino en 25% tot €200 op live spellen. Het plafond van €250 bereik je bij ongeveer €1.667 verlies; omzet op de cashback is niet gepubliceerd.

Bonus
400% tot €15.000 + 400 free spins
Min. storting
niet vermeld
Uitbetaling
niet vermeld
8
Atefia 4,7

15% per week tot €3.000, de hoogste weeklimiet in deze lijst. Daarnaast lopen elke week reloads van 77% en 50% tot €700. De omzet op de cashback is niet gepubliceerd.

Bonus
200% tot €1.200 + 250 free spins
Min. storting
€20 – €100.000
Uitbetaling
0–3 uur
9
Monixbet 4,7

Wekelijks tot 20%, afhankelijk van je VIP-niveau, al vanaf €5 verlies en met x3 omzet. Alleen casinospellen tellen; verlies aan live tafels levert geen cashback op. Storten kan met iDEAL.

Bonus
niet vermeld
Min. storting
€20
Uitbetaling
1–2 dagen
10
30Bet 4,7

8% per dag op je nettoverlies en in het live casino daarnaast een wekelijkse cashback tot €1.000. Bij €250 verlies krijg je €20 terug; of daar omzet op rust, is niet gepubliceerd.

Bonus
100% bonus tot €500 en 50 gratis spins
Min. storting
€10
Uitbetaling
7 dagen

18+, voorwaarden gelden. Bonussen en limieten kunnen wijzigen; de voorwaarden van het casino zelf gelden altijd.

Inhoud van deze pagina
  1. Cashback bonus per casino: percentage, periode, omzet
  2. Hoe werkt cashback: een deel van je nettoverlies terug
  3. Dagelijkse cashback of wekelijkse cashback
  4. Cashback zonder omzet tegenover cashback met omzet
  5. Maximale cashback en de regels eromheen
  6. Cashback of welkomstbonus: wat levert meer op
  7. Welk cashback casino past bij jouw spel
  8. Cashback, lossback en rakeback: het verschil
  9. Cashback claimen: wanneer het op je account staat
  10. Veelgestelde vragen

Cashback bonus per casino: percentage, periode, omzet

De cashback bonus loopt bij deze casino's van 8% tot 25%, per dag of per week. Zeven betalen uit zonder omzet; bij vier is de omzet niet gepubliceerd.

CasinoCashbackPeriodeOmzetMaximum
JungliWin15%, VIP 20%DagGeenGeen
SpinBoss15%, live 25%DagNiet gepubliceerd€250, live €200
OhaCasino10%DagGeenNiet gepubliceerd
Wintari10%, slotsDagGeenNiet gepubliceerd
Quick Slot10%DagGeenNiet gepubliceerd
HeyCasino!10%, slotsDagGeenNiet gepubliceerd
Lyrabet10%DagGeenNiet gepubliceerd
Trivelabet10%DagGeenNiet gepubliceerd
30Bet8%DagNiet gepubliceerdLive: tot €1.000 per week
Atefia15%WeekNiet gepubliceerd€3.000
MonixbetTot 20%Weekx3Niet gepubliceerd
Golden Panda10%Week, ma–zoNiet gepubliceerdNiet gepubliceerd
Turbo Wins10%WeekNiet gepubliceerdNiet gepubliceerd

Trivelabet, Golden Panda en Turbo Wins staan niet in de lijst bovenaan, maar wel in deze tabel, omdat hun regels goed te vergelijken zijn.

Hoe werkt cashback: een deel van je nettoverlies terug

Cashback werkt op je nettoverlies: wat je in een periode hebt ingelegd, min wat je hebt gewonnen of opgenomen. Van dat bedrag krijg je het percentage terug.

  1. De periode begint, bijvoorbeeld om middernacht of bij Wintari om 05:00 uur UTC.
  2. Je speelt. Winst en verlies worden aan het eind van de periode opgeteld.
  3. Staat je per saldo op verlies, dan rekent het casino het percentage uit.
  4. Het bedrag komt op je account, bij HeyCasino! om 12:00 uur, bij JungliWin om 00:00 uur.

Cashback berekenen, een voorbeeld. Je stort op een dag €150 bij OhaCasino, speelt slots en houdt €30 over. Je nettoverlies is €120, 10% daarvan is €12. Omdat er geen omzet op zit, kun je die €12 opnemen of verder spelen.

Win je die dag, dan krijg je niets. Cashback dempt alleen dagen of weken met verlies.

Dagelijkse cashback of wekelijkse cashback

Dagelijkse cashback rekent elke dag apart af; wekelijkse cashback telt de hele week bij elkaar. Bij een week met wisselende dagen maakt dat verschil.

Week met drie speeldagenDag 1Dag 2Dag 3Week totaal
Resultaat−€100+€80−€100−€120
Dagelijkse cashback 10%€10€0€10€20
Wekelijkse cashback 10%over de hele week€12

In dit voorbeeld levert de dagregeling €8 meer op, omdat de winstdag niet tegen de verliesdagen wordt weggestreept. Bij een week met alleen verlies is de uitkomst gelijk.

Wekelijkse cashback heeft wel vaker een hoger percentage of plafond. Atefia geeft 15% tot €3.000 per week, Monixbet tot 20% naar VIP-niveau. Golden Panda rekent over maandag tot en met zondag.

Cashback zonder omzet tegenover cashback met omzet

Cashback zonder omzet is geld dat je meteen kunt opnemen. Zit er wel omzet op, dan moet je het eerst een aantal keer inzetten, net als een gewone bonus.

  • Zonder omzet: JungliWin, OhaCasino, Wintari, Quick Slot, HeyCasino!, Lyrabet en Trivelabet.
  • Met omzet: Monixbet, x3 op het cashbackbedrag, alleen op casinospellen.
  • Omzet niet gepubliceerd: SpinBoss, Atefia, 30Bet, Golden Panda en Turbo Wins. Vraag het na bij de support voordat je erop rekent.

Een lage omzet is geen ramp. Krijg je bij Monixbet €40 terug, dan zet je €120 om voordat je het kunt opnemen. Wel lastig: verlies je dat tijdens het omzetten, dan is de cashback weg.

Maximale cashback en de regels eromheen

De maximale cashback en een paar kleine regels bepalen of je het volle percentage krijgt. Lees ze vóór je speelt, niet pas als het bedrag lager uitvalt.

RegelCasinoWat het betekent
Plafond per dagSpinBoss, €250Boven ongeveer €1.667 dagverlies blijft het €250
Plafond liveSpinBoss, €200 bij 25%Bereikt bij €800 verlies aan live tafels
Plafond per weekAtefia, €3.000Bereikt bij €20.000 weekverlies
SaldogrensJungliWin, €10Staat er meer op je saldo, dan komt er niets
OpnamegrensJungliWin, 60%Opnames boven 60% van je stortingen: cashback vervalt
Minimum verliesMonixbet, €5Lager verlies telt niet
DrempelWintari en OhaCasino, €10Bij OhaCasino staat niet bij of dat voor verlies of voor het bedrag geldt
Alleen eigen geldTurbo WinsVerlies met bonusgeld telt niet mee

Ook het spel telt. HeyCasino! en Wintari keren alleen uit over slots, Monixbet sluit live tafels uit. Quick Slot rekent volgens de gegevens elk verlies mee, ook live.

Cashback of welkomstbonus: wat levert meer op

Cashback of welkomstbonus hangt af van hoe je speelt. Een welkomstbonus geeft vooraf veel extra geld met een zware omzet; cashback geeft achteraf weinig, maar meestal zonder voorwaarden.

Bij HeyCasino!, storting €100WelkomstbonusAlleen cashback
Extra geld€200 bonus (200%)Niets vooraf
Omzetx30 over het bonusbedrag, dus €6.000Geen
Termijn3 dagenNiet van toepassing
Wanneer opnemenPas na €6.000 omzetDirect: €10 terug bij €100 verlies

€6.000 omzetten in drie dagen is bij €1 per spin 6.000 spins. Wie zo veel niet speelt, haalt meer uit de dagelijkse 10%. Wie de bonus wel wil, leest eerst hoe een stortingsbonus rekent.

Welk cashback casino past bij jouw spel

Het cashback casino dat bij je past, kies je op je spel en je ritme, niet op het hoogste percentage. Vier spelersprofielen naast de regels uit de tabel:

Jij speeltKijk naarWaarom
Bijna elke dag slots, kleine bedragenWintari, HeyCasino!, Quick Slot10% per dag zonder omzet; Wintari al vanaf €10 storting
Vooral live tafelsSpinBoss, 30Bet, Quick SlotAparte live cashback van 25% tot €200 of tot €1.000 per week; Quick Slot telt live mee
Eén storting, spelen tot het op isJungliWin15% op een verloren storting, mits je saldo onder €10 zakt
Grotere bedragen per weekAtefia, MonixbetPlafond tot €3.000 of percentage tot 20% via VIP
Met iDEAL stortenMonixbet, JungliWin, Golden Panda, Turbo WinsiDEAL staat in hun kassa

Speel je met een bonus én cashback, let dan op Turbo Wins: verlies met bonusgeld telt daar niet mee. Bij JungliWin krijg je ook niets zolang je opnames boven 60% van je stortingen liggen. Twee regels die in geen enkel percentage zichtbaar zijn.

Wil je zelf narekenen, houd dan een week lang per dag drie getallen bij: storting, opname en saldo aan het eind. Dan zie je meteen of het bedrag op je account klopt.

Cashback, lossback en rakeback: het verschil

Lossback is een andere naam voor cashback op verlies. Rakeback werkt anders: je krijgt een deel van elke inzet terug, ook als je wint.

  • Cashback of lossback: percentage van je nettoverlies over een dag of week.
  • Rakeback: percentage van je inzet, ongeacht de uitkomst. Betspino geeft instant rakeback tot 15%, naast dagelijkse cashback tot 20%.
  • VIP-cashback: het percentage stijgt met je niveau. Fanobet heeft 51 levels met cashback tot 20% en rakeback tot 15%, LuckyGem 30 niveaus met 3% tot 20%.

Meer vaste acties voor terugkerende spelers vind je bij de herlaadbonus.

Cashback claimen: wanneer het op je account staat

Cashback claimen hoeft bij HeyCasino!, OhaCasino, JungliWin en Wintari niet: zij schrijven het bedrag op een vast tijdstip bij. Bij de andere casino's is niet gepubliceerd hoe het binnenkomt; kijk dan op de promotiepagina.

CasinoBijgeschrevenGeldig
HeyCasino!12:00 uurNiet gepubliceerd
OhaCasinoRond 12:00 of 13:00 uurNiet gepubliceerd
JungliWin00:00 uur3 dagen
WintariVóór 11:00 uur UTCNiet gepubliceerd

Bij Wintari begint de cashbackdag in Nederlandse tijd om 06:00 uur in de winter en om 07:00 uur in de zomer. Komt het bedrag niet, stuur de support dan de datum, je stortingen en je saldo van die dag.

Cashback zonder omzet neem je op als gewoon saldo, maar bij je eerste opname controleert het casino eerst je ID en adres. Doe dat vooraf, zoals beschreven bij snelle uitbetaling casino.

Cashback blijft verlies. Van €200 verlies is 10% terug €20; de andere €180 ben je kwijt. Gebruik het niet als reden om door te spelen, en zet een weekbudget zoals beschreven bij grenzen voor je speelgeld. Lukt stoppen niet meer, praat dan anoniem met OpenOverGokken.

Veelgestelde vragen

Wat is een cashback bonus?

Een cashback bonus geeft je een vast percentage van je nettoverlies terug over een dag of een week. In onze lijst loopt dat van 8% bij 30Bet tot 25% op live spellen bij SpinBoss. Bij winst krijg je niets terug.

Kan ik cashback meteen opnemen?

Bij JungliWin, OhaCasino, Wintari, Quick Slot, HeyCasino!, Lyrabet en Trivelabet wel, want daar zit geen omzet op. Bij Monixbet zet je het bedrag eerst drie keer om. Bij andere casino's is de omzet niet gepubliceerd.

Is dagelijkse of wekelijkse cashback gunstiger?

Wisselen winst- en verliesdagen elkaar af, dan levert dagelijkse cashback meestal meer op, omdat een winstdag niet wordt verrekend. Wekelijkse regelingen hebben soms een hoger plafond, zoals Atefia met 15% tot €3.000.

Telt live casino mee voor cashback?

Dat verschilt. HeyCasino!, Wintari en Monixbet tellen live tafels niet mee. SpinBoss heeft juist een aparte live cashback van 25% tot €200, en 30Bet een wekelijkse live cashback tot €1.000.

Moet ik cashback zelf aanvragen?

Bij HeyCasino!, OhaCasino, JungliWin en Wintari komt cashback op een vast tijdstip binnen, bijvoorbeeld om 12:00 uur bij HeyCasino! en om middernacht bij JungliWin. Bij andere casino's staat het op de promotiepagina. Bij JungliWin vervalt het bedrag na 3 dagen als je het niet gebruikt.

Wat is het verschil tussen cashback en rakeback?

Cashback rekent alleen over verlies. Rakeback geeft een deel van elke inzet terug, ook als je wint. Betspino geeft instant rakeback tot 15%, Fanobet tot 15% via zijn loyaliteitsprogramma van 51 levels.

Kan ik cashback en een bonus tegelijk krijgen?

Vaak wel, want cashback staat meestal los van een stortingsbonus. Bij Turbo Wins telt verlies met bonusgeld alleen niet mee, en bij JungliWin komt er niets als je saldo boven €10 staat. Twee stortingsbonussen tegelijk lukt bij de meeste casino's niet.

18+

Speel verantwoord

Gokken is vermaak, geen manier om geld te verdienen. Stel een budget en een tijdslimiet in. Hulp nodig? Bel OpenOverGokken op 0800-24 000 22 (24/7, gratis).