Casinogids voor Nederland Toplijst bijgewerkt op 27-10-2026 18+Hulp nodig? 0800-24 000 22
CasinoGoeroeonline casino's vergeleken Bekijk de top 10

Sofort casino: betalen met Sofort Überweisung in de kassa

Elk Sofort casino uit onze catalogus, 46 in totaal, laat je rechtstreeks vanaf je eigen bankrekening betalen; in de kassa heet de knop Sofort of Sofort Überweisung. Bij Wbetz begin je via Sofort met €10, bij Fast Slots en SlotMonster mag één Sofort-storting €5.000 zijn. Uitbetalen via Sofort noemt alleen Fast Slots uitdrukkelijk. Hieronder staat hoe de betaling loopt, wat de bonus ermee doet en waar het vastloopt.

Gegevens bijgewerkt op 28-10-2026

Sofort casino's: 8 aanbieders met heldere Sofort-regels

1
Fast Slots 4,4

Sofort werkt hier in twee richtingen: storten van €20 tot €5.000 per keer en opnemen vanaf €25, tot €20.000 per maand in 0–1 dag. Welkomstbonus 200% tot €5.000 met x30.

Bonus
niet vermeld
Min. storting
€20
Uitbetaling
0–1 dagen
2
SlotMonster 4,2

Via Sofort leg je tot €5.000 per keer in, met een kaart of Apple Pay stopt het bij €2.000. In de eerste 3 dagen 100% op elke storting, samen tot €500 bonus.

Bonus
niet vermeld
Min. storting
€20
Uitbetaling
0–1 dag
3
Wbetz 3,1

Sofort vanaf €10 en zonder extra kosten. Opnames lopen via dezelfde methode als je storting en worden binnen 24 uur verwerkt. Welkomstpakket €450 plus 250 free spins over 3 stortingen.

Bonus
niet vermeld
Min. storting
€10
Uitbetaling
24 uur
4
HeyCasino! 4,9

Sofort zit in de bankgroep die wel meetelt voor 200% tot €1.000; Skrill, Neteller en Paysafe sluiten de bonus uit. Reken wel op x30 omzet binnen 3 dagen.

Bonus
niet vermeld
Min. storting
€20
Uitbetaling
2–5 dagen
5
Instant 4,9

Elke methode, ook Sofort, begint bij €20, en daarmee krijg je €40 bonus. De 200% tot €7.500 komt in vier delen vrij; opnemen gaat tot €4.000 per dag.

Bonus
200% bonus tot €7.500
Min. storting
€20
Uitbetaling
1–3 dagen
7
Rembrandt 3,7

Trustly en Sofort zijn hier de bankroutes, want iDEAL ontbreekt. Storten vanaf €10, opnemen tot €5.000 per maand, en ruim 50 progressieve jackpots tussen meer dan 2.000 spellen.

Bonus
niet vermeld
Min. storting
€10
Uitbetaling
1 dag
8
Fanobet 4,9

Het laagste algemene minimum in deze lijst: €1. Sofort staat naast PayPal en Revolut, al is een apart Sofort-minimum niet gepubliceerd. Welkomstbonus 150% tot €3.000.

Bonus
150% tot €3.000
Min. storting
€1
Uitbetaling
1 dag

18+, voorwaarden gelden. Bonussen en limieten kunnen wijzigen; de voorwaarden van het casino zelf gelden altijd.

Inhoud van deze pagina
  1. Sofort casino: zo loopt een Sofort Überweisung
  2. Storten met Sofort: minimum en maximum per casino
  3. Sofort casino bonus: telt je storting mee?
  4. Uitbetalen met Sofort: alleen Fast Slots noemt het
  5. Sofort of iDEAL en Trustly: het verschil in de kassa
  6. Sofort transactie geweigerd of knop niet in de kassa
  7. Online casino Sofort: wat de lijst hieronder laat zien
  8. Is Sofort veilig, en wat ziet het casino?
  9. Sofort per casino
  10. Veelgestelde vragen

Sofort casino: zo loopt een Sofort Überweisung

Een Sofort casino stuurt je bij het betalen naar een apart Sofort-scherm, waar je met de inloggegevens van je eigen internetbankieren de overboeking goedkeurt. Sofort hoort bij Klarna; wat die naam in de kassa betekent, lees je op de pagina over Klarna casino. Hier gaat het om de Sofort-knop zelf.

  1. Open de kassa en kies Sofort of Sofort Überweisung.
  2. Typ het bedrag. Bij Wbetz mag dat €10 zijn, bij Instant minimaal €20.
  3. Kies in het Sofort-scherm eerst het land van je rekening en daarna je bank.
  4. Log in met de gegevens die je ook voor internetbankieren gebruikt.
  5. Bevestig met de code of de app van je bank.
  6. Keer terug naar de casinosite en controleer je saldo. Holland Casino Online verwerkt een storting direct.

Staat je bank niet in de lijst? Controleer dan eerst of je bij stap 3 het juiste land koos.

Storten met Sofort: minimum en maximum per casino

Storten met Sofort kan in onze gegevens vanaf €10 bij Wbetz, en het hoogste bedrag per keer is €5.000 bij Fast Slots en SlotMonster. Vaak is er geen apart Sofort-minimum gepubliceerd. Dan geldt wat de kassa als algemeen minimum noemt.

CasinoMinimum via SofortMaximum per stortingLet op
Wbetz€10Niet gepubliceerdGeen extra kosten voor Sofort
Holland Casino Online€10 (hele kassa)€1.000Gratis en direct verwerkt
Rembrandt€10 (hele kassa)Niet gepubliceerdTrustly als tweede bankroute
Instant€20Niet gepubliceerdZelfde minimum bij alle 7 methoden
Fast Slots€20€5.000Sofort ook voor opnemen
SlotMonster€20€5.000Kaarten en Apple Pay tot €2.000
Wallacebet€25Niet gepubliceerdNeosurf al vanaf €15

Rekenvoorbeeld SlotMonster. Wil je €4.000 in één keer inleggen, dan lukt dat met Sofort en niet met Visa of Apple Pay. Met een kaart doe je twee stortingen van €2.000. Voor het bonusplafond van €500 maakt het niets uit.

Wil je juist klein beginnen, kijk dan bij storten vanaf 10 euro.

Sofort casino bonus: telt je storting mee?

Een Sofort casino bonus is bij de acht casino's in de toplijst gewoon bereikbaar: Sofort staat bij geen van hen tussen de uitgesloten methoden. Bij Fast Slots en Holland Casino Online is die lijst niet gepubliceerd. Uitsluitingen raken vooral e-wallets: HeyCasino! weert Skrill, Neteller en Paysafe, maar niet de bankgroep met Sofort.

CasinoWelkomstbonusVoorbeeld met een Sofort-storting
HeyCasino!200% tot €1.000, x30 binnen 3 dagen€100 storten: €200 bonus en €6.000 omzet
Instant200% tot €7.500, vrij in 4 delen€20 storten: €40 bonus, eerste deel vrij na €300 omzet
Fast Slots200% tot €5.000 + 50 free spins, x30€250 storten: €500 bonus en €15.000 omzet
Wbetz1e storting 100% tot €150 + 150 free spins, 35x in 7 dagen€10 storten: €10 bonus en €350 omzet
SlotMonster100% per storting in 3 dagen, samen tot €500€250 storten: €250 bonus; omzeteis niet gepubliceerd

Bij HeyCasino! zet je bovendien elke storting eerst 1 keer in voordat je hem kunt opnemen, ook zonder bonus. Andere aanbiedingen op je inleg staan bij bonus op je storting. 18+, speel alleen met geld dat je kunt missen.

Uitbetalen met Sofort: alleen Fast Slots noemt het

Uitbetalen met Sofort staat in onze gegevens alleen bij Fast Slots uitdrukkelijk in de opnamelijst. Daar neem je op vanaf €25, tot €20.000 per maand, met 0–1 dag verwerking. Bij de andere 45 is niet gepubliceerd of Sofort ook terugbetaalt, dus regel vóór je eerste storting een tweede route.

  • Wbetz: opnemen via dezelfde methode als je storting, binnen 24 uur verwerkt, vanaf €50 en tot €2.500 per dag.
  • HeyCasino!: via de bank pas vanaf €100, via kaart of e-wallet vanaf €50; maximaal €10.000 per week.
  • Holland Casino Online: geen minimumbedrag en 1 dag verwerking. Laat het geld teruglopen naar de rekening waarmee je betaalde.
  • Instant: tot €4.000 per dag, €10.000 per week en €20.000 per maand. Naar welke methode, staat er niet bij.

Rekenvoorbeeld Fast Slots. Win je €26.000 na een Sofort-storting, dan komt €20.000 deze maand binnen en €6.000 de maand erna. Leg je identiteitsbewijs en een adresbewijs klaar voor die eerste aanvraag, want welke documenten Fast Slots vraagt, is niet gepubliceerd.

Welk casino na je storting het vlotst terugbetaalt, staat op de pagina snel uitbetaald casino.

Sofort of iDEAL en Trustly: het verschil in de kassa

Sofort of iDEAL is voor wie een Nederlandse rekening heeft vooral een kwestie van beschikbaarheid. iDEAL werkt alleen met Nederlandse banken, Sofort ook met banken elders in Europa, en een casino met de ene knop heeft de andere zelden.

Wat je vergelijktSofortiDEAL
Casino's in onze catalogus4676
BankenOok buiten NederlandAlleen Nederlandse
BevestigenIn het Sofort-scherm, met je bankgegevens en de code van je bankIn je bankapp
Beide in één kassa8 casino's, onder meer 888, Betory, Holland Casino Online, Palm Casino en Spinia

Bij 23 van de 46 Sofort-casino's staan iDEAL, Trustly en Klarna geen van drieën in de betaallijst, onder meer bij Fast Slots, Instant en Wbetz.

Sofort en Trustly samen vind je bij 19 casino's, zoals Rembrandt, Mr Green en Daytona Spin. Gaat het je om een opname naar je eigen rekening, kijk dan bij Trustly casino. Voor de Nederlandse bankknop is er iDEAL casino.

Sofort transactie geweigerd of knop niet in de kassa

Een Sofort transactie geweigerd heeft bijna altijd een praktische oorzaak die je zelf kunt verhelpen. Loop dit lijstje na voordat je support benadert:

  • Bedrag onder het Sofort-minimum. Bij Wallacebet is dat €25, ook al begint de kassa daar bij €15.
  • Sofort staat er niet. Bij Prontobet noemt maar één van de twee betaallijsten Sofort, bij Spinch ontbreekt het in de stortingstabel. Wat je in je eigen kassa ziet, is leidend.
  • Verkeerd land gekozen. In het Sofort-scherm komt het land van je rekening vóór de bank.
  • Rekening van iemand anders. De rekening moet op jouw naam staan; Holland Casino Online zegt met zoveel woorden dat het anders vastloopt bij de controle.
  • Limiet van je bank. Een dag- of overboekingslimiet bij je bank houdt de betaling tegen, los van wat het casino toestaat.

Zie je de afschrijving al in je bankoverzicht maar nog geen saldo, betaal dan niet opnieuw. Mail support de datum, het bedrag en het kenmerk uit je bankoverzicht.

Online casino Sofort: wat de lijst hieronder laat zien

Online casino Sofort-aanbieders verschillen vooral in wat er ná de storting gebeurt. In het overzicht onder deze tekst staat elk van de 46 met minimum, opnamelimiet en uitbetaaltijd. Drie groepen vallen op:

  • Hoge opnamelimiet: Lyrabet noemt €40.000, 888 en 1RED €30.000, Instant en Fast Slots €20.000.
  • Korte uitbetaaltijd: Spinch noemt direct, Fast Slots en SlotMonster 0–1 dag.
  • Krappe grenzen: MoiCasino stopt bij €1.500, VooZaZa en Lyra bij €2.500, en Rant noemt 14 dagen voor een opname.

Twijfel je tussen twee namen, lees dan de volledige review van Fast Slots of die van SlotMonster, met bonusregels en spellen erbij.

Is Sofort veilig, en wat ziet het casino?

Is Sofort veilig? Je bevestigt elke betaling zelf met de code of app van je bank, en je inloggegevens typ je in het Sofort-scherm, niet bij het casino. Het casino ziet wel van welke rekening en op welke naam het geld komt. Daarom moet die rekening op jouw naam staan.

Een budget bewaakt Sofort niet. Elke storting verlaat direct je betaalrekening, dus stel vóór je eerste Sofort-betaling een stortingslimiet in bij je account.

Stort je vaker dan je van plan was, bel dan OpenOverGokken op 0800-24 000 22 of AGOG op 0800-22 777 22. Hoe je limieten instelt, staat bij veilig spelen. Gokken is alleen voor 18+.

Sofort per casino: 46 casino's

Per casino de gegevens uit onze vergelijking: minimale storting, opnamelimiet en uitbetaaltijd. Klik op een casino voor de volledige review.

Toon alle 46 casino's met Sofort

18+, voorwaarden gelden. Of Sofort ook voor opnames werkt, staat in de kassa van het casino.

Veelgestelde vragen

Wat is een Sofort casino?

Een online casino waar Sofort of Sofort Überweisung in de kassa staat. Je betaalt via een Sofort-scherm rechtstreeks vanaf je bankrekening en bevestigt bij je bank. In onze catalogus geldt dat voor 46 casino's, van Fast Slots tot Holland Casino Online.

Kan ik mijn winst uitbetalen met Sofort?

Alleen Fast Slots noemt Sofort in onze gegevens ook als opnamemethode: vanaf €25, tot €20.000 per maand, in 0–1 dag. Bij de andere casino's is dat niet gepubliceerd. Regel daar meteen bij je eerste storting een opnameroute via kaart, wallet of bankoverschrijving.

Wat is de minimale storting met Sofort?

Het laagste Sofort-minimum in onze gegevens is €10 bij Wbetz. Instant, Fast Slots en SlotMonster vragen €20, Wallacebet €25. Bij veel andere casino's is geen apart Sofort-bedrag gepubliceerd en geldt het algemene minimum, zoals €10 bij Rembrandt.

Rekent een casino kosten voor een Sofort-storting?

Wbetz rekent voor Sofort uitdrukkelijk geen extra kosten, en Holland Casino Online noemt storten gratis. Bij de meeste andere Sofort-casino's zijn kosten per storting niet gepubliceerd. Vergelijk het bedrag in het Sofort-scherm met wat je in de kassa typte, en bevestig pas daarna.

Werkt Sofort ook met een Nederlandse bank?

Sofort werkt met banken in meerdere Europese landen. In het Sofort-scherm kies je het land van je rekening en daarna je bank, en pas in die lijst zie je of jouw bank erbij staat. Ontbreekt hij, kies dan een andere bankroute, zoals Trustly bij Rembrandt.

Krijg ik de welkomstbonus als ik met Sofort stort?

Bij de acht casino's in onze toplijst staat Sofort niet tussen de uitgesloten methoden. Stort je €50 via Sofort bij Fast Slots, dan krijg je €100 bonus en zet je met x30 €3.000 om. 18+, en lees de bonusregels voordat je stort.

18+

Speel verantwoord

Gokken is vermaak, geen manier om geld te verdienen. Stel een budget en een tijdslimiet in. Hulp nodig? Bel OpenOverGokken op 0800-24 000 22 (24/7, gratis).