Casinogids voor Nederland Toplijst bijgewerkt op 27-10-2026 18+Hulp nodig? 0800-24 000 22
CasinoGoeroeonline casino's vergeleken Bekijk de top 10

Bonus kalender: casino-acties per dag van de week

Deze bonus kalender zet de vaste weekacties van 50 casino's per dag op een rij, van 150% tot €1.000 op maandag bij Palm Casino tot 100% tot €2.500 op vrijdag bij Winstler. Er staan alleen acties in die elke week terugkomen, geen tijdelijke promoties. Per actie zie je de bonus, de minimale storting en de omzet, voor zover het casino die publiceert. Codes en drempels kunnen wijzigen, dus check ze in de kassa voordat je stort.

Gegevens bijgewerkt op 27-10-2026

Bonus kalender: casino's met de meeste vaste weekdagen

1
Frostybet 4,4

Een vaste actie op alle zeven dagen, van 250 gratis spins op maandag tot 150 gratis spins op zondag. Van de woensdagreload, 100% tot €200, zijn alle regels bekend.

Bonus
niet vermeld
Min. storting
€20
Uitbetaling
1–3 dagen
2
Palm Casino 2,0

Drie reloads per week met dezelfde 30 keer omzet: maandag 150% tot €1.000, woensdag 100% tot €2.000 en vrijdag 75% tot €1.500.

Bonus
niet vermeld
Min. storting
€10
Uitbetaling
2–5 dagen
3
LambaBet 5,0

Vier vaste momenten plus dagelijkse cashback tot 20%: maandag 100 free spins, midweek 50% tot €500, vrijdag 75 free spins en in het weekend 77% tot €777 plus 77 spins.

Bonus
525% tot €8.000 + 475 free spins
Min. storting
€20
Uitbetaling
Direct
4
Amonbet 4,3

Vier weekacties: maandag 40% tot €300 met 45 keer omzet, woensdag 20 free spins, vrijdag tot 180 free spins en zaterdag tot 100 free spins.

Bonus
niet vermeld
Min. storting
€20
Uitbetaling
1–2 dagen
5
Booms Bet 5,0

Maandag 20% tot €100 plus 20 free spins, woensdag 100 free spins vanaf €50 en vrijdag 30% tot €200. Een storting van €100 geeft op vrijdag €30 bonus.

Bonus
niet vermeld
Min. storting
€20
Uitbetaling
2–3 dagen
6
Starzino 5,0

Maandag 20% extra plus 20 gratis spins vanaf €20, woensdag 100 gratis spins vanaf €50 en vrijdag 30% tot €200, ook vanaf €20.

Bonus
niet vermeld
Min. storting
€20
Uitbetaling
1–2 dagen
7
Newlucky 4,2

Maandag 25% tot €200 voor het live casino, woensdag tot 100 free spins en vrijdag 30% tot €200. De reloads hebben 40 keer omzet, de spins 35 keer.

Bonus
niet vermeld
Min. storting
€20
Uitbetaling
2–3 dagen
8
Betsomnia 4,5

Drie dagen op rij: woensdag 55 free spins vanaf €30, donderdag cashback tot 15% op casinoverlies en vrijdag 50% tot €1.000 vanaf €20 met 40 keer omzet.

Bonus
niet vermeld
Min. storting
€10
Uitbetaling
1–4 dagen
9
N1 1,7

Twee reloads vanaf €50: Monday Reload 25% tot €100 met 30 free spins en Friday Route 50% tot €100 met spins verdeeld over het weekend, beide 50 keer omzet.

Bonus
niet vermeld
Min. storting
€20
Uitbetaling
1–3 dagen
10
Bets Bunny 4,8

Drie vaste dagen: maandag 250 free spins op Rise of Triton vanaf €50, dinsdag live cashback tot €500 en woensdag een reload tot €200.

Bonus
niet vermeld
Min. storting
€20
Uitbetaling
1 dag

18+, voorwaarden gelden. Bonussen en limieten kunnen wijzigen; de voorwaarden van het casino zelf gelden altijd.

Inhoud van deze pagina
  1. Zo lees je de bonus kalender
  2. Bonus op maandag: reloads en free spins
  3. Dinsdag: kleine reloads met een lage drempel
  4. Woensdag reload: de drukste dag van de week
  5. Donderdag: free spins per dag met een code
  6. Vrijdag bonus: de hoogste plafonds van de week
  7. Weekend reload: zaterdag en zondag
  8. Elke dag: cashback los van de weekdag
  9. Wekelijkse bonussen plannen bij je budget
  10. Veelgestelde vragen

Zo lees je de bonus kalender

De casino bonus kalender ordent vaste weekacties per dag, zodat je ziet waar een storting op die dag het meest oplevert. Elke regel toont de actie, de drempel en de omzet zoals het casino die publiceert.

  • Percentage tot bedrag: bonusgeld op je storting, zoals 50% tot €500.
  • Free spins: gratis spins, meestal op één aangewezen slot.
  • Omzet: hoe vaak je de bonus of de spinwinst inzet voordat je opneemt. Bij 35x is dat €350 inzet per €10 bonus.
  • n.g.: niet gepubliceerd. Vraag het in de chat na voordat je meedoet.

Alle weekacties zijn voor spelers met een account. Bij Slotwolf en Wild Fortune gelden ze pas na de welkomstbonus. 18+.

Twee regels staan zelden in de kalender. De maximale inzet tijdens het omzetten: €2 per spin bij Gslot, €5 bij Vegashero en Magius in het weekend. En de betaalmethode: Funbet en Wild Robin sluiten Skrill en Neteller uit in hun bonusregels. Lees beide na bij de reload bonus voordat je op een vaste dag stort.

Neem je voor het eerst op na een weekactie, dan controleert het casino eerst je identiteit en adres; dat regel je vooraf via snel uitbetaald.

Bonus op maandag: reloads en free spins

CasinoActieVanafOmzet
Palm Casino150% tot €1.000n.g.30x
Amonbet40% tot €300n.g.45x
Booms Bet20% tot €100 + 20 free spinsn.g.n.g.
N1Monday Reload: 25% tot €100 + 30 free spins€5050x
Newlucky25% tot €200, live casinon.g.40x
IgoBet25% tot €200, live casino€2040x
Casino PeachesMonday Peach Power: 25% tot €250n.g.n.g.
Gioo online50% tot €100n.g.n.g.
Bets Bunny250 free spins op Rise of Triton€50n.g.
Hotloot250 free spins op Rise of Triton€5035x op spinwinst
FrostybetSpinning Monday: 250 gratis spinsn.g.n.g.

Palm Casino geeft op maandag het hoogste percentage van de week: €200 storten levert €300 bonus op. Daar staat €9.000 omzet tegenover.

De live reloads van Newlucky en IgoBet speel je alleen aan live tafels.

Dinsdag: kleine reloads met een lage drempel

CasinoActieVanafOmzet
Hommerson25% tot €50n.g.20x
Gslot50% tot €100, code G2€2540x, max €2 per spin
Bets Bunnycashback tot €500 op live verliesn.g.n.g.
FrostybetTuesday live thrills, waarde €500n.g.n.g.
Duxfree spins op een vast speln.g.n.g.

De dinsdag is de dag van de kleinere bedragen. Bij Gslot vul je het plafond van €100 met €200 inleg, maar tijdens het omzetten mag je hooguit €2 per spin inzetten.

Woensdag reload: de drukste dag van de week

CasinoActieVanafOmzet
Palm Casino100% tot €2.000n.g.30x
FrostybetWednesday reload: 100% tot €200€2535x binnen 7 dagen
21Bets50% tot €500€2535x binnen 10 dagen
Gxspin50% tot €250 + 50 free spins, code WILD50€2035x
Gxspin50% tot €500 + 50 free spins, code COMBO50€5035x
BetzardWednesday Buff: 25% tot €500n.g.40x
Booms Bet100 free spins€50n.g.
Starzino100 gratis spins€50n.g.
Betsomnia55 free spins€3040x
IgoBet100 free spins op een gekozen slot€5035x op spinwinst
Spinia50 free spins op Lost Relics€40n.g.
Rant20 free spins€25n.g.
Slotwolfreload 30%, highrollers 50%n.g.n.g.

Wie op woensdag €200 inlegt, krijgt bij Palm Casino en Frostybet allebei €200 bonus. Het verschil zit in de omzet: €6.000 bij Palm Casino, €7.000 binnen een week bij Frostybet.

Donderdag: free spins per dag met een code

CasinoActieVanafOmzet
Monixbet20, 50 of 100 free spins met MXB20, MXB50 of MXB100€20, €50 of €100eerst 1x de inleg
Corgislot20, 50 of 100 free spins met THUFS20, THUFS50 of THUFS100n.g.n.g.
Spinstar50 free spins op Tome of Madness€30n.g.
Gslot30 free spins€3040x, max €2 per spin
FrostybetThursday casino ride: 350 gratis spinsn.g.n.g.
Gioo online15% cashback op verlies€20n.g.
Betsomniacashback tot 15% op casinoverliescashback vanaf €5n.g.
SlotRushfree spins op Gates of Olympusn.g.n.g.

Bij Monixbet en Corgislot bepaalt de bonuscode per dag hoeveel spins je krijgt. Monixbet houdt het eenvoudig: elke euro inleg is één spin, tot 100 stuks.

Vrijdag bonus: de hoogste plafonds van de week

CasinoActieVanafOmzet
Winstler100% tot €2.500n.g.n.g.
Palm Casino75% tot €1.500n.g.30x
BetsomniaFriday Reload: 50% tot €1.000€2040x
Spinch66% tot €1.000, code FRSPIN€5035x
Gtbet50% tot €500 + 50 free spins€2040x binnen 2 dagen
Supraplay50% tot €250 + 100 free spins, code SUPRAn.g.40x
N1Friday Route: 50% tot €100 + spins in het weekend€5050x
Booms Bet30% tot €200n.g.n.g.
Starzino30% tot €200€20n.g.
Newlucky30% tot €200n.g.40x
West15% tot €300€30n.g.
NetbetFriday Happy Hour: 50% tot €50, code HAPPYHOUR1n.g.40x
EUslot55% op je stortingn.g.n.g.
Locowin100 free spins€20geen omzet op winst
Amonbettot 180 free spinsn.g.45x

Winstler heeft het grootste vrijdagplafond, maar publiceert geen omzet. Locowin is het omgekeerde: een kleine actie, en wat je met de 100 spins wint, hoef je niet om te zetten.

Weekend reload: zaterdag en zondag

CasinoActieVanafOmzet
1REDWeekend Reload: 75% tot €10.000 + 75 free spinsn.g.40x
LambaBet77% tot €777 + 77 free spinsn.g.n.g.
Vegashero50% tot €700 + 50 free spins€2035x, spins 40x
Funbet50% tot €700 + 50 free spins€2035x
Magius50% tot €700 + 50 free spins€5035x, spins 40x
Nords25% tot €100, 1x per weekend€256x
Corgislot30% tot €100€2050x
Maneki30% tot €250n.g.n.g.
Wild Fortune40% tot €100, zaterdag en zondagn.g.n.g.
King BillySpin Your Weekend: 100 free spins op Butterfly Staxx€50n.g.
King BillyExtra Weekend: 25% tot €100 + 25 free spinsn.g.n.g.
Amonbet (za)tot 100 free spinsn.g.40x
Royalen (zo-avond)50% tot €500n.g.n.g.
Wbetz (zo)25% tot €100, code RELDAY€30n.g.
Spinia (zo)50% tot €250 + 25 free spins, code AFTERPARTYn.g.n.g.
Premier (zo)50 free spins€40n.g.
Gioo online (zo)50 free spins, 5 dagen geldig€20n.g.

Vegashero, Funbet en Magius geven in het weekend dezelfde 50% tot €700 met 50 free spins, maar Magius vraagt €50 als drempel tegen €20 bij de andere twee. Nords valt op met 6 keer omzet.

Elke dag: cashback los van de weekdag

Een paar casino's geven dagelijks een deel van je verlies terug. Die acties passen in elke week, ook als je op een willekeurige dag speelt.

CasinoCashbackOmzet
HeyCasino!10% per dagzonder omzet
Wintari10% per dagzonder omzet
Dynabet10% per dagzonder omzet
LambaBettot 20% per dagn.g.
SpinBoss15% tot €250 casino, 25% tot €200 liven.g.

Hoe percentages en omzet op teruggekregen geld werken, staat op de pagina over cashback.

Wekelijkse bonussen plannen bij je budget

Een week vol acties is geen opdracht om elke dag te storten. Kies vooraf je weekbudget en zoek daar de actie bij, niet andersom.

WeekbudgetMogelijke keuzeBonusOmzet
€50Hommerson op dinsdag, €50 inleg€12,50€250
€100Nords in het weekend, €100 inleg€25€150
€200Frostybet op woensdag, €200 inleg€200€7.000
€400ZodiacBet weekreload, €400 inleg€200€8.000

Gxspin waarschuwt in de voorwaarden dat wie alleen op woensdag stort om de bonus te pakken, als misbruik kan worden aangemerkt. Ook daarom is één vaste dag per casino verstandiger dan elke dag een andere actie najagen.

De regels die voor elke herlaadactie gelden, staan op de pagina over de reload bonus. Voor spins los van de weekdag is er de pagina over free spins.

Veelgestelde vragen

Wat is een bonus kalender?

Een bonus kalender is een overzicht van casino-acties per dag van de week. Op deze pagina staan alleen vaste weekacties, zoals de maandagreload van 150% tot €1.000 bij Palm Casino en de dinsdagbonus van Hommerson. Tijdelijke promoties met een einddatum staan er bewust niet in.

Kan iedereen meedoen aan de acties uit de kalender?

De weekacties zijn voor spelers met een account, en sommige pas na de welkomstbonus. Bij Slotwolf komt de woensdagreload pas vrij als je welkomstbonus helemaal is opgebruikt, bij Wild Fortune gelden de weekacties ook pas daarna. Meedoen kan vanaf 18 jaar.

Welke dag levert de hoogste reload op?

Op percentage is dat maandag bij Palm Casino: 150% tot €1.000. Op plafond wint de vrijdag bij Winstler, 100% tot €2.500, of de Weekend Reload van 1RED tot €10.000. Kijk daarna naar de omzet, want die loopt van 6 keer tot 50 keer.

Heb ik voor elke actie een bonuscode nodig?

Nee. Codes horen bij specifieke acties, zoals G2 op dinsdag bij Gslot, MXB20 tot MXB100 op donderdag bij Monixbet en RELDAY op zondag bij Wbetz. Palm Casino, Frostybet en Nords noemen bij hun reloads geen code.

Hoe vaak verandert de bonus kalender?

De acties in de kalender komen elke week terug zolang het casino ze aanbiedt. Percentages, codes en drempels kunnen wel wijzigen. De datum bovenaan laat zien wanneer de gegevens zijn bijgewerkt; controleer de actie altijd in de kassa voordat je stort.

Kan ik meerdere weekacties tegelijk activeren?

Met bonusgeld meestal niet: rond eerst de omzet van de ene reload af voordat je de volgende pakt. Cashback staat vaak los van een bonus, maar lees na welke omzet erbij hoort als er nog een bonus openstaat. Bij Slotwolf en Wild Fortune beginnen de weekacties pas na de welkomstbonus.

18+

Speel verantwoord

Gokken is vermaak, geen manier om geld te verdienen. Stel een budget en een tijdslimiet in. Hulp nodig? Bel OpenOverGokken op 0800-24 000 22 (24/7, gratis).